www.cvonline.hu

Munkaügyi asszisztens

Hozzáadva: 2017.04.27.
Hirdetés azonosító: 1119983

A piacvezető, Prohumán 2004 Kft. saját csapatába keres munkavállalót az alábbi pozícióba:
Feladatok:

  • A munkaviszony létesítésével, megszűnésével és megszüntetésével kapcsolatos adminisztratív teendők ellátása
  • Külső és belső posta kezelése
  • A munkaügyi iratok precíz rendszerezése
  • A vezetői által feladatként megjelölt tevékenység ellátása

Elvárások:
  • Legalább középfokú iskolai végzettség
  • Erős MS Office felhasználói ismeretek
  • Adminisztrációs területen szerzett tapasztalat
  • Önálló feladatmegoldó képesség
  • Jó kapcsolatteremtő képesség

Juttatások:
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Előrelépési lehetőség
  • Bejelentett munkaviszony

  • Amennyiben megfelel mindezen feltételeknek, kérjük, küldje el fényképpel ellátott, magyar nyelvű önéletrajzát fizetési igény megjelölésével a megadott e-mail címre

Munkavégzés helye:
  • Budapest