www.cvonline.hu

Munkaügyi asszisztens

  • A hirdetés 263 napja lejárt

Győri székhelyű irodánkba hosszú távra keressük új kollégánkat, aki szeretne egy stabil hátterű munkáltatónál, egy jó hangulatú csapatban dolgozva, támogatni a mindennapi munkafolyamatokat, aki szívesen megbirkózik több féle feladattal is.

Cégünk munkaügyi, társadalombiztosítási és adózással kapcsolatos szolgáltatásokat nyújt a Megrendelői számára.

Leendő munkatársunk feladata:

  • a szolgáltatásokhoz kapcsolódó feladatok adminisztratív és operatív támogatása.

Szervezetünkben jó munkahelyi légkörben, barátságos, igényes munkakörnyezetben, munkáját lelkiismeretesen végző csapatban történik a munkavégzés.

A munkakör betöltéséhez elengedhetetlen

  • a középfokú német nyelvtudás
  • és B kategóriás jogosítvány (gyakorlattal),
  • ezen felül szükséges még jó kommunikációs- és szervezőkészség,
  • talpraesettség, problémamegoldó képesség, tanulásra való hajlandóság,
  • precíz, pontos munkavégzés.

Az asszisztensi munkában szerzett tapasztalat előnyt jelent.

A fényképes jelentkezéseket bérigény megjelölésével az alábbi e-mail címre kérjük elküldeni 2016.07.09-ig.

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő