www.cvonline.hu

Munkaügyi asszisztens

  • A hirdetés 477 napja lejárt

Turbófeltöltő és a duplakupplung, az izzítógyertya és a hűtőszivattyú, az összkerékmeghajtás és a kipufogógáz visszavezetés – semmi sem működne az autóban BorgWarner nélkül. A világ egyik vezető autóipari beszállítójaként 18 országban, 19.000 alkalmazottal, 5,6 milliárd dollár forgalommal, az összes autógyártó cég elismert partnere vagyunk. Világszerte minden második személygépkocsiban és haszongépjárműben megtalálhatóak a mi termékeink.

A BorgWarner Turbo Systems divízió magyarországi gyárában turbófeltöltők fejlesztésével és gyártásával foglalkozunk. Termékeink növelik a motor teljesítményét, csökkentik az üzemanyagfelhasználást és a károsanyag-kibocsátást. Az oroszlányi gyár az árbevétel és a nyereség alapján, már több éve a hazai Top 500-as vállalati lista első negyedében foglal helyet, ezenkívül tavaly a Figyelő TOP200-as listán az év legeredményesebb vállalata díjjal jutalmaztak minket. A munkabiztonság területén már kétszer is elértük az 1.000.000 balesetmentes munkaórát, ezért az anyavállalat 2012- és 2013-ban a BorgWarner Safety Award díjal ismerte el példaértékű eredményünket.

Folyamatosan bővülő fiatalos csapatunkba az alábbi pozícióba keresünk tapasztalt munkatársat:

Feladatok:
  • munkavállalók be- és kiléptetése
  • munkaügyi adminisztrációs feladatok támogatása
  • ügyfélszolgálati teendők ellátása
  • bérszámfejtés támogatása
  • TB ellátások elszámolásának támogatása
  • munkáltatói igazolások elkészítése
  • ad-hoc riportok és kimutatások készítése
  • Cafeteria rendszer karbantartása
Elvárások:
  • minimum középfokú szakirányú végzettség
  • szakmai tapasztalat (2-3 év)
  • kapcsolódó jogszabályi háttér naprakész ismerete
  • MS Office felhasználó szintű ismerete
  • jó kapcsolatteremtő- és problémamegoldó képesség
  • ügyfélközpontú- és proaktív hozzáállás
Előny:
  • Babér bérszámfejtő program ismerete
  • angol nyelvismeret
  • SeaWing program ismerete

A fejlődés nálunk életmód.

Kapcsolat:

BorgWarner Turbo Systems Kft.

2840 Oroszlány, Táncsics M. út 111.

Helyek Komárom-Esztergom
Kategória Humán erőforrás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő