www.cvonline.hu

Munkaügyi asszisztens (Budapest)

  • Company_icon PQS International Hungary Kft.
  • Location_icon Budapest, Pest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 13 napja lett aktiválva

Létesítménygazdálkodással foglalkozó cégcsoportunk munkaügyi csapatába keresünk

Munkaügyi asszisztenst.

Feladatok:

  • Személyügyi adatok naprakész nyilvántartása;
  • Munkaszerződések elkészítése és módosítása;
  • Be és Kilépésii folyamat ügyintézése;
  • Orvosi beutalások ügyintézése;
  • NAV bejelentések ügyintézése; T1040; T1041;

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség;
  • Hasonló területen szerezett minimum 2 év szakmai tapasztalat;
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret;
  • Pontosság, megbízhatóság, terhelhetőség;

Előny:

  • Személyügyi gazdálkodó végzettség;
  • Társadalombiztosítási és bérügyi ismeretek
  • JDolBer program ismerete;

Amit kínálunk:

  • korrekt munkafeltételek
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • hosszú távú, stabil munkalehetőség

Munkavégzés helye: Budapest

A fényképpel és fizetési igénnyel ellátott önéletrajzot várunk.

A pályázaton kérjük feltüntetni a pozíció megnevezését (munkaügyi asszisztens)

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adminisztrációs asszisztens, Ügyintéző
Humán erőforrás > Hr asszisztens, Személyzeti munkatárs
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű