www.cvonline.hu

Munkaügyi adminisztrátor

Flextronics International Kft. Budapest
Hozzáadva: 2017.04.23.
Jelentkezési határidő: 2016.08.06.
Hirdetés azonosító: 1039932
lejárt

Flex állások

Az amerikai tulajdonú Flextronics International Kft. Magyarországon 6 telephelyen – Zalaegerszegen, Sárváron, Tabon, illetve Budapesten, Pátyon és Gyálon– végez elektronikai és műanyagipari gyártási, valamint fémmegmunkálási tevékenységet, mellyel komplex gyártási, szervíz és logisztikai szolgáltatásokat kínál számos iparágban tevékenykedő vevőinek. Dinamikus növekedési stratégiájának köszönhetően munkavállalóinak száma mára meghaladja a 9000 főt.

Szeretnél egy jó csapat tagjaként részesévé válni a Flex sikerének? Olyan helyen szeretnél dolgozni, ahol értékelik munkádat, feladataid kihívást jelentenek, és folyamatosan változnak? Szeretnél a legújabb technológiákkal dolgozni, egy sikeres csapat részeként? Amennyiben a válaszod igen, nálunk a helyed.

Pátyi csapatunkba az alábbi munkakörbe keressük kollégánkat:

MUNKAÜGYI ADMINISZTRÁTOR

Feladatok:

       Általános adminisztratív teendők ellátása a termelési vezetők irányításának és utasításának megfelelően

       Közreműködik a HR és bérszámfejtési folyamatokban (pl. túlóra nyilvántartás, szabadság nyilvántartás, munkaidő nyilvántartás,  betegségek nyilvántartása, munkába járás támogatásának elszámolása, stb.)

       Az időnyilvántartó rendszer adatainak karbantarása (pl. belépés/kilépés időadatok ellenőrzése)

       Közreműködik a belső HR folyamatok megvalósulásában (pl. beléptetés/kiléptetés,  munkáltatói eljárásokkal kapcsolatos adminisztráció)

       Napi kapcsolattartás a munkavállalókkal, problémák kezelése.

       Napi, heti, havi jelentés a HR és a termelési vezetők felé

Elvárások:

       Középfokú végzettség

       Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

       Középfokú angol nyelvtudás előnyt jelent

       Számítógépes ismeretek

       NexonTime ismerete és munkaügyi tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk:

       Kihívást jelentő feladatok

       Multinacionális vállalati környezet

       Hosszú távú munkalehetőség

       Fejlődési lehetőség

       Versenyképes fizetés

       Céges buszjárat

Munkavégzés helye: Páty

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, küldd el az önéletrajzod a karrier oldalunkon keresztül: E-mail cím megjelenítése

Bővebb információ cégünkről: Link megjelenítése

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Budapest
Fejér
Pest