www.cvonline.hu

Munkaügyi Adminisztrátor

Flextronics International Kft. Budapest
Hozzáadva: 2017.02.24.
Jelentkezési határidő: 2016.01.06.
Hirdetés azonosító: 1001776
lejárt

Flex állások

Vállalatunk, elektronikai termékek gyártásával és szervizelésével foglalkozik világszerte. Ügyfeleink vezető elektronikai, távközlési, informatikai cégek. Csapatunk bővítéséhez keresünk munkatársat a következő pozícióba biatorbágyi (M1 Üzleti Park) munkavégzéssel:

FELADATOK:

  • Általános adminisztratív teendők ellátása a termelési vezetők irányításának és utasításának megfelelően
  • Közreműködik a HR és bérszámfejtési folyamatokban (pl. túlóra nyilvántartás, szabadság, nyilvántartás, munkaidő nyilvántartás, betegségek nyilvántartása, munkába járás támogatásának elszámolása, stb.)
  • Az időnyilvántartó rendszer adatainak karbantartása (pl. belépés/ kilépés időadatok ellenőrzése).
  • Közreműködik a belső HR folyamatok megvalósulásában (pl. kiléptetés/beléptetés, munkáltatói eljárásokkal kapcsolatos adminisztráció).
  • Napi kapcsolattartás a munkavállalókkal, problémák kezelése.
  • Napi, heti, havi jelentés a HR és a termelési vezetők felé.

ELVÁRÁSOK:

  • Középfokú végzettség
  • Minimum 2 éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Középfokú angol nyelvtudás  előnyt jelent
  • Számítógépes ismeretek
  • NexonTime ismerete és munkaügyi tapasztalat előnyt jelent

Kategória
Humán erőforrás, Asszisztencia / Adminisztráció
Régió