Munkaügyi adminisztrátor /Ügyfélszolgálatos (Referenciaszám: RV-1143)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.02.26.
Jelentkezési határidő: 2015.03.20.
Hirdetés azonosító: 910766

Feladatok:

-          Teljes körű munkaügyi adminisztráció bonyolítása, adatrögzítés, papír alapú és elektronikus nyilvántartások vezetése

-          Munkára jelentkezők tájékoztatása, toborzási, szervezési feladatok

-          Munkavállalókkal való kapcsolattartás, dokumentumok töltetése, hó közben felmerülő problémák megoldása

-          Irodai beszerzések, posta és pénztár kezelése

Elvárások:

-          Legalább középfokú végzettség

-          Microsoft Office erős felhasználói szintű ismerete

-          Pontos, precíz munkavégzés

-          Jó kommunikáció, empátia, stressz tűrés

Előnyök:

-          Felsőfokú végzettség

-          Munkaügyi tapasztalat

-          Angol és/vagy német nyelvtudás

A munkáltató ajánlata:

-          Hosszú távú, biztos munkahely

-          Elegáns irodai környezet

-          Jó csapat

-          Azonnali kezdési lehetőség

A munkavégzés helye:

Budapest, I. kerület

Kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát bérigénye megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre! Kérjük, a levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét (Munkaügyi adminisztrátor /Ügyfélszolgálatos) és a pozícióhoz tartozó RV-1143-as referenciaszámot!

(Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)

Kategória Humán erőforrás, Asszisztencia / Adminisztráció
Régió Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő