www.cvonline.hu
Münkaügyi adminisztrátor (Referenciaszám: PJ4023)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2015.10.30.
Jelentkezési határidő: 2015.11.05.
Hirdetés azonosító: 989090
lejárt

Budapesti irodánkba hosszú távra keresünk teljes munkaidőbe munkatársat az alábbi pozícióba:

Munkaügyi adminisztrátor

A sikeres pályázó feladatai:
- Teljeskörű munkaügyi adminisztráció
- Beléptetési és kiléptetési munkaügyi feladatok ellátása
- SZÉP kártyák rendelése és kapcsolódó adminisztráció
- Statisztikák készítése, adatszolgáltatás
- Tanácsadás munkajogi kérdésekben

Az ideális jelölt rendelkezik:
- minimum középfokú végzettség
- felhasználói szintű számítógépes ismeret
- jó problémamegoldó képesség
- gyors és precíz munkavégzés
- csapatmunkában való részvétel mellett önálló munkavégzés

Előnyös jelölt:
hasonló munkakörben szerzett 1-2 éves tapasztalat

Amit kínálunk:
- Dinamikus csapat
- Kiváló munkakörnyezet

Kérjük magyar nyelvű önéletrajzát, a bérigény megjelölésével csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Pócs Anett kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével vagy e-mailen az E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.