www.cvonline.hu

Munkatárs Color területre

Hozzáadva: 2017.06.01.
Hirdetés azonosító: 1156255

Azonnali kezdéssel munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba:
Feladatok:

  • Színanyagok kimérése
  • Teszt eredmények és a minták rendezése és tárolása
  • 5S rendszer karbantartása
  • Berendezések ellenőrzése
  • A kimérő helyiségek és a fröccsöntő terület tisztán tartása

Elvárások:
  • Középfokú végzettség
  • Képesség az önálló munkavégzésre
  • Legalább egy éves munkatapasztalat

Juttatások:
  • Bruttó 161.000 forintos alapbér + műszakpótlék
  • Megegyezés szerint túlóra vállalása
  • Bruttó 35.000 forint elérhető jelenléti bónusz
  • Nettó 15.000 forint Cafetéria, már a próbaidő alatt is
  • Munkába járás támogatása

Előnyök:
  • Targoncás jogosítvány

  • Küldje el még ma önéletrajzát a megadott e-mail címre. Kérdés esetén hívja toborzási munkatársunkat a következő telefonszámon: +3670 66 55 283, küldjön SMS-t vagy csörgessen meg, visszahívjuk!

Munkavégzés helye:
  • Tatabánya