www.cvonline.hu

Munkatárs a felületkezelés és a fényezés területén

  • A hirdetés 874 napja lejárt

Munkáltató:

Work Force Kft, amely 10 éve sikeresen működő, országos lefedettséggel rendelkező munkaerő-kölcsönzéssel, munkaerő közvetítéssel és egyéb HR szolgáltatásokkal foglalkozó cég keres prémium kategóriás termékeket gyártó partnercége részére új munkatársakat a következő pozícióba.

A leendő munkatárs feladatai:

  • lakkozott karosszériaelemek maszkolása, csiszolása és polírozása
  • munkadarabok és munkaeszközök előkészítése
  • hibák dokumentálása és felismerése a karosszérián
  • viasz felvitele, fúvókák kicserélése az utasításnak megfelelően
  • munkautasítások betartása

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  • Szakmunkás végzettség
  • Koncentrációs képesség (jó szem és térlátás)
  • A 3 műszakos munkarend vállalása, tekintettel az ezzel járó megterhelésre
  • A több műszakos munkarenddel járó fiziológiai terhelés vállalása (éjszakai munkarend, nappali alvás)
  • Képesség önálló, felelősségteljes munkavégzésre
  • Erkölcsi bizonyítvány

Amit nyújtani tudunk:

  • Modern munkakörnyezet
  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség
  • Céges buszjáratok Kecskemét közigazgatási határán kívűl eső településkről
  • Cafeteria juttatás és bónuszok

Munkavégzés helye:

Kecskemét, Bács-Kiskun megye

Szükséges:

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését és megfelel az elvárásoknak kérjük küldje el önéletrajzát az alábbi e-mail címre.

Nyilvántartási szám:

5634-2/2010-5500

Adatvédelmi nyilvtántartási szám:

NAIH-72575/2014

Helyek Bács-Kiskun
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő