www.cvonline.hu

Munkatanácsadó - Békéscsaba (Referenciaszám: BSZV-2244)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.12.11.
Jelentkezési határidő: 2017.12.29.
Hirdetés azonosító: 1242730

Feladatok:

  • Meghatározott álláskeresői ügyfélkörnek történő szakmai tanácsadás
  • Egyéni esetkezelés
  • Új ügyfelek szakszerű tájékoztatása
  • Napi szintű adminisztráció precíz vezetése, adatbázis kezelő programba történő rögzítés
  • Együttműködő partnerekkel történő kapcsolattartás

Elvárások

  • Főiskolai-, vagy egyetemi végzettség – humán/tanár/szociális területen;
  • Erős felhasználói szintű MS Office ismeretek;
  • Jó kommunikációs- és szervező készség;
  • Szociális érzékenység
  • Önálló, pontos, felelősségteljes munkavégzés
  • Utazási hajlandóság
  • Humán/Szociális területen szerzett minimum 2 éves tapasztalat

Előny:

  • Jogosítvány, saját személygépkocsi
  • Mobilitás

Munkavégzés helye: Békés megye, Békéscsaba

Munkáltató profilja:

A Man at Work Munkaerő-kölcsönző és Közvetítő kft. debreceni megbízója részére keres tanácsadói és mentori területre ügyfélorientált, magas szociális érzékenységgel rendelkező személyügyi munka tanácsadót.

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó BSZV-2244-es referenciaszámot!

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.)

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Humán erőforrás, Fejvadász, Személyzeti munkatárs, Személyzeti tanácsadó, Toborzó
Régió Békéscsaba
Békés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő, Határozatlan idejű