www.cvonline.hu
Munkaruhák kezelése (Referenciaszám: PJ5127)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.12.02.
Jelentkezési határidő: 2016.12.07.
Hirdetés azonosító: 1099129

Veresegyházi partnerünk megbízásából keresünk diákokat munkaruhák kiadására és visszavételére

Munkavégzés ideje: december második fele

Beosztás:
- Előre egyeztetett időpontokban, az alábbiak szerint:
Hétfőnként: 12-től 19-ig
Keddenként: 8-tól 17-ig
Szerdánként: 20-tól 00.30-ig
Csütörtökönként: 10-től 16-ig
Péntekenként: 10-től 14-ig

Kérjük, elérhetőségedet az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldd el Farkas Margit kapcsolattartó részére a E-mail cím megjelenítése címre.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Feladatok:
Elvárások:
Juttatások:

Kreatív Stúdió koordinátor / Traffic Manager/ Workflow Controller

Cégnév elrejtése

Partnerünk egy multinacionális háttérrel rendel...
Budapest

GÉPJÁRMŰ MUNKAFELVEVŐ

Pappas Auto Magyarország Kft

Magyarország egyik legkorszerűbb Mercedes-Benz ...
Budapest

Projektmenedzser

Ügyfelünk egy high-end animációs stúdió, amely ...