www.cvonline.hu

Munkaruha ügyintéző

  • A hirdetés 864 napja lejárt

Robert Bosch Energy and Body Systems Kft.

Feladatok:

  • Öltözőszekrény nyilvántartásának vezetése
  • Munkaruha rendelése, átvétele, szállítás leigazolása
  • Dolgozók munkaruhával történő ellátása, cserék dokumentálása
  • ESD köpenyek mosatása, szállítás leigazolása
  • Használt munkavédelmi cipők begyűjtése, fertőtlenítése, selejtezése
  • Új felszerelőkkel kapcsolatos ügyintézés, dokumentációk vezetése
  • Leszámolókkal kapcsolatos ügyintézés

Elvárások:

  • Határozott fellépés, nyitott, pozitív személyiség, ügyfélbarát gondolkodásmód
  • Kiváló kommunikációs készség
  • MS Office ismerete (Word, Excel, Power Point, Outlook)

Előny:

  • Ügyfélszolgálat vagy raktározás területén szerzett tapasztalat