www.cvonline.hu

Munkáltatói programvezető

  • A hirdetés 474 napja lejárt

A Salva Vita Alapítvány

Munkáltatói programvezetőt

keres

Kiterjedt munkáltatói kapcsolati hálóval, több mint 20 év munkaerőpiaci tapasztalattal rendelkező, fogyatékos és megváltozott munkaképességű emberek munkaközvetítésével foglalkozó Alapítvány keresi a munkáltatóknak szóló programok vezetőjét. Egy jól bejáratott üzletág újra pozícionálásához keresünk elhivatott szakembert, aki szereti a kihívásokat, a sokrétű feladatokat, van tréneri tapasztalata, feltalálja magát a HR világában, nem jön zavarba, ha HR igazgatókkal kell tárgyalni, ugyanakkor szívesen tesz azokért az emberekért, akik kevésbé tudják képviselni a saját érdekeiket a munkaerő-piacon.

Feladatok:

  • kapcsolatépítés és kapcsolattartás munkáltatókkal, tanácsadás
  • munkáltatóknak szóló szolgáltatások fejlesztése, értékesítése, megvalósítása
  • fogyatékos emberek foglalkoztatását elősegítő érzékenyítő tréningek szervezése, és tréningek tartása
  • megváltozott munkaképességű emberek munkaközvetítése a nyílt munkaerő-piacra
  • közreműködés vállalatok társadalmi felelősségvállalási programjainak megvalósításában
  • honlap és fb oldal adminisztrációja, hírlevél szerkesztése

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség (lehetőség szerint HR, Humánmenedzsment, CSR, vagy Vezetés és szervezés területeken)
  • legalább 1 év munkatapasztalat
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • nyitottság fogyatékos emberekkel végzett munkára
  • jó kommunikációs képesség, kitűnő íráskészség
  • önállóság, kezdeményezőkészség
  • tapasztalat tréningek tartásában

A jelentkezés elbírálásánál előnyt jelent:

  • fogyatékos emberekkel kapcsolatos előzetes tapasztalat
  • marketing/sales/kommunikáció területen szerzett korábbi tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány és saját gépjármű

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő (heti 40 óra)
  • Rugalmas munkaidő

A jelentkezés módja:

  • magyar és angol nyelvű önéletrajz valamint
  • angol nyelvű motivációs levél küldése
  • legalább egy referencia (név, telefonszám, email) és
  • bérigény megjelölésével

az alábbi email címre.

A jelentkezés határideje:
2016.08.21

Munkába állás:
2016. szeptember 19.