www.cvonline.hu

Munkalehetőség Magyarországon ingyenes szállással

  • A hirdetés 223 napja lejárt

Szeretne előre lépni az életben? Kész lépéseket tenni ennek érdekében?
Munkalehetőség Magyarország legnagyobb autóipari gyáraiba ingyenes szálláslehetőséggel hosszú távra!

Az alábbi munkakörökbe keresünk munkavállalókat:

ÖSSZESZERELŐ

RAKTÁROS

GÉPKEZELŐ

FÉMIPARI MUNKÁS

BETANÍTOTT MUNKÁS

Amit kínálunk:

  • Bejelentett munka
  • Kiemelt bérezés
  • Műszakpótlékok
  • Cafeteria
  • Ingyenes szálláslehetőség kulturált szállásokon
  • Hazautazás térítése

A jelentkezőkkel szembeni elvárások:

  • Alapfokú iskolai végzettség
  • Magyar állampolgárság megléte
  • Több műszakos munkarend vállalása

Munkavégzés lehetséges helyei: Győr, Veszprém, Székesfehérvár, Tatabánya, Oroszlány

Várjuk jelentkezését a +36 30 932 8478 telefonszámon vagy írjon nekünk E-mail cím megjelenítése email címre!

Helyek Veszprém
Veszprém
Kategória Egyéb