Munkalehetőség az ország több városában ingyenes szálláslehetőséggel

  • A hirdetés 21 napja lejárt

Hajlandó lenne akár költözni is egy stabil, jól fizető munkahely miatt? Szeretne spórolni a következő évben? Párjával, barátaival együtt dolgozni?

Mi segítünk Önnek!

Különböző operátori és szakmunkákra keresünk partnercégeinkhez munkavállalókat! Az ország minden pontjáról várjuk a jelentkezéseket, a szállás mindenki számára biztosított és 100%-ig ingyenes! Amennyiben gondot okoz lakóhelyétől partnercégeinkhez az odautazás, segítünk az eljutásban is szervezett buszokkal!

Leendő munkatársunk feladatai:

  • Elektronikai és autóipari termékek összeszerelése
  • Alapanyagok termelésre való előkészítése
  • CNC gépek működésének biztosítása, felügyelete
  • Sori folyamatok elvégzése a termelési területen, használatban lévő gépeken és berendezéseken
  • Különböző mérőszerszámokkal való mérés, ellenőrzés
  • Termékek címkézése, kézi csomagolása és ezek vizuális ellenőrzése
  • Raktározás

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  • Alapfokú iskolai végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Jó kézügyesség
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Utazási, költözési hajlandóság
  • Több műszak vállalása
  • Monotónia
  • Tiszta erkölcsi bizonyítvány
  • Új típusú targoncás jogosítvány (Raktáros pozíció feltétele csak!

Előnyt jelent:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Középfokú, műszaki végzettség

Amit mi kínálunk:

  • Határozatlan idejű munkaviszony
  • Kiemelkedő bérezés és cafeteria
  • Tiszta, rendezett, 100%-ban ingyenes szállás a munkahely közelében.
  • Szervezett buszokkal való eljutás lakóhelyétől

Egyéb információk:

  • Munkavégzés helye: Oroszlány, Székesfehérvár, Tatabánya, Nagyigmánd, Mór, Esztergom, Peremarton
  • Munkarend: 3 vagy 4 műszakos munkarend

Csoportok, baráti társaságok, párok, pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük küldje el önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre vagy a részletek miatt keressen a +3620/505-0216 illetve a +3620/510-0670-es telefonszámkon!

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: 5636-3/2010-5500
Adatvédelmi nyilvántartási szám: Naih-72575/2014