www.cvonline.hu

Munkalehetőség az ország több városában ingyen szállással

  • Frissítve 48 napja

Hajlandó lenne akár költözni is egy stabil, jól fizető munkahely miatt? Szeretne párjával vagy barátaival együtt dolgozni? Mi segítünk Önnek!

Különböző operátori és szakmunkákra keresünk partnercégeinkhez munkavállalókat! Az ország minden pontjáról várjuk a jelentkezéseket, a szállás mindenki számára biztosított, 100%-ban ingyenes!

Leendő munkatársunk feladatai:

  • Elektronikai és autóipari termékek összeszerelése
  • Alapanyagok termelésre való előkészítése
  • Gépek működésének biztosítása, felügyelete
  • Sori folyamatok elvégzése a termelési területen, használatban lévő gépeken és berendezéseken

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  • Alapfokú iskolai végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Jó kézügyesség
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Utazási, költözési hajlandóság
  • Több műszak vállalása
  • Monotónia tűrés

Előnyt jelent:

  • Hasonló területen szerzett több éves tapasztalat
  • Középfokú, műszaki végzettség

Egyéb információk:

  • Munkavégzés helye: Oroszlány, Tatabánya, Veszprém, Székesfehérvár
  • Munkarend: 3 műszak
  • Határozatlan idejű munkaviszony
  • Kiemelkedő bérezés

Csoportok, baráti társaságok, párok, pályakezdők és megváltozott munkaképességűek jelentkezését is várjuk!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük küldje el önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre vagy a részletek miatt keressen a +36 20 344 9448-as telefonszámon!

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015-1519