www.cvonline.hu

Munkajogász (Budapest)

  • Company_icon MÁV-START Vasúti Személyszállító Zrt.
  • Location_icon Budapest, Pest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 20 napja lett aktiválva

MÁV-START Zrt.
munkajogász

Helység
Budapest

Terület
Jog

Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű

Munkaidő
Teljes munkaidő

Vállalat
A MÁV-START Zrt. integrált vasúti szolgáltatást végző vállalat.Tevékenységi körébe tartozik a vasúti személyszállítás biztosítása, a vasúti vontatójármű üzemeltetés és vontatás, valamint a vasúti vontató és vontatott járművek javítása, karbantartása. Célunk, hogy folyamatosan bővülő szolgáltatásaink színvonalát emeljük, így teremtve értéket utasainknak, dolgozóinknak és tulajdonosainknak.

Feladatok

  • munkajogi állásfoglalásokat készít, tanácsokat ad a vezetők részére
  • ellenőrzi a társasági folyamatok munkajogi megfelelőségét, szabályzatokat készít és véleményez
  • szakmai támogatást nyújt a Humán szervezet részére, felügyeli a munkaviszony megszüntetéseket
  • részt vesz a hátrányos jogkövetkezmények alkalmazására irányuló eljárásokban, ellenőrzi a határozatokat és azonnali
  • hatályú munkaviszony megszüntetéseket
  • - közreműködik a munkajogi képzések lebonyolításába, a Kollektív Szerződés tervezetének előkészítésében, a végrehajtásával
  • kapcsolatos belső utasítások elkészítésében, valamint a helyi szintű kollektív erejű és egyéb szakszervezeti megállapodások elkészítésénél
  • közreműködik a Humán szervezetek által alkalmazott szerződés- és iratminták szövegezésében, ellenőrzi a munkajogi témájú dokumentumokat, elkészíti a vezetők munkaviszonnyal kapcsolatos iratait
  • képviseli a Társaságot a bíróságok és más hatóságok előtt
  • részt vesz a központi és helyi szintű érdekegyeztető tárgyalásokon, konzultációkon.

A munkakör betöltésének feltételei

  • diplomával igazolt jogi egyetemi végzettség
  • jogi szakvizsga
  • 3 év szakmai gyakorlat
  • irodai számítástechnikai alkalmazások felhasználói szintű ismerete
  • büntetlen előélet

Előnyt jelent

  • munkajogi tapasztalat, üzleti folyamatok ismerete - vasútszakmai jártasság, KSZ, és szabályozók ismerete
  • munkajogi szakjogász oklevél

Amit ajánlunk

  • széles körű cafeteria
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • utazási kedvezmény a családtagok részére is

2018.01.01.

Bővebb felvilágosítást ad
Bencze Györgyi 1/511-3659 / 01/36-59

Várjuk jelentkezését!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Jog / Jogi tanácsadás > Jogász, Jogtanácsos
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű