www.cvonline.hu

MUNKAHELYI MÉRNÖK

  • A hirdetés 704 napja lejárt

A West Hungária Bau Kft. az építőipari szektor egyik dinamikusan bővülő, vezető vállalata munkatársat keres

munkakörbe, jelenleg szombathelyi munkavégzési hellyel.

Feladat:

  • Szombathely Püspöki Palota kivitelezési projekt teljes időtartama alatt helyszíni közreműködés:
  • Építésvezető műszaki adminisztratív támogatása,
  • Tervek értelmezése,
  • Mennyiségszámítások,
  • Ajánlatok bekérése, értékelése.

Szakmai/gyakorlati követelmények:

  • Felsőfokú építőipari végzettség (építő- vagy építészmérnök),
  • Számítógépes felhasználói tudás: különösen az EXCEL magas szintű ismerete, valamint
  • AutoCAD program ismerete (csomópontok, részletrajzok rajzolása)
  • Minimum 4-5 éves szakmai tapasztalat építőipari kivitelezésben,
  • B kategóriás jogosítvány.

Elvárt készségek, képességek:

  • Önálló munkavégzésre képes, kevés irányítással,
  • Türelmes, nyugodt személyiség,
  • Jó koncentrációs képesség,
  • Precíz, megbízható munkavégzés.

Amit nyújtani tudunk:

  • Munkaszerződés, határozatlan időre 3 hónap próbaidővel, azonnali kezdési lehetőséggel (a szombathelyi projekt lezárását követően újabb munkák is lesznek)
  • Versenyképes fizetés, étkezési utalvány,
  • Fiatal, dinamikus csapat,
  • Stabil, tőkeerős vállalati háttér.

A munkavégzés helye:

  • Szombathely

Jelentkezni fényképes szakmai önéletrajzzal és motivációs levéllel lehet!

Helyek Vas
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Építés / Ingatlan
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő