www.cvonline.hu

MUNKAHELYI MÉRNÖK

  • A hirdetés 128 napja lejárt

A 23 éves múltú Grabarics Építőipari Kft. generálkivitelező cég, a magyar építőipari piac egyik meghatározó szereplője. Vállalatunk állandó minőséget, pontosságot, kiszámíthatóságot, megfelelő hozzáértést biztosít megrendelői számára. Elkötelezett munkatársakat keresünk, akik hozzánk hasonlóan hosszú távú, közös együttműködésben gondolkodnak. Jelenleg a projektmegvalósító csapatunkba keresünk

munkatársat.

Főbb feladatai:

  • Döntés előkészítési munkát végez a projektvezető irányítása alatt
  • Alvállalkozók versenyeztetése, ártükrök készítése, részvétel az ártárgyalásokon
  • Az alvállalkozói szerződések előkészítése
  • Kapcsolattartás az alvállalkozókkal, megrendelővel, műszaki ellenőrrel
  • Mennyiségi felmérések készítése, kiviteli és tender tervek műszaki tartalmának felülvizsgálata
  • Ütemtervek naprakészen tartása
  • Naprakész adminisztráció a termelésirányítási rendszerünkben

Elvárásaink:

  • Legalább középfokú, szakirányú technikumi végzettség
  • Építőmérnöki vagy építészmérnöki végzettség előnyt jelent
  • Magasépítésben szerzett tapasztalat
  • MS Office alkalmazások készségszintű ismerete
  • Nagyfokú önállóság, problémamegoldó készség
  • Utazási hajlandóság, saját autó, B kategóriás jogosítvány

Előnyként értékeljük:

  • Agilis, határozott, célratörő személyiség
  • Generálkivitelezésben szerzett tapasztalat
  • Angol és/vagy német nyelvtudás

Ezt nyújtjuk:

  • Hosszú távú, biztos munkahely
  • Versenyképes bérezési rendszer
  • Céges telefon és laptop
  • Szakmai kihívás, változatos projektek
  • Folyamatos fejlődés, hosszú távú karrier lehetőségek

Munkavégzés helye: Magyarország területén változó (Központi irodaházunk Dunaújvárosban van)

Fényképes önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Budapest
Baranya
Békés
Nógrád
Tolna
Somogy
Bács-Kiskun
Borsod-Abaúj-Zemplén
Csongrád
Fejér
Győr-Moson-Sopron
Hajdú-Bihar
Heves
Jász-Nagykun-Szolnok
Komárom-Esztergom
Pest
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Vas
Veszprém
Zala
Kategória Építés / Ingatlan
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola