www.cvonline.hu

MUNKAHELYI MÉRNÖK

  • A hirdetés 227 napja lejárt

A 23 éves múltú Grabarics Építőipari Kft. generálkivitelező cég, a magyar építőipari piac egyik meghatározó szereplője. Büszkék vagyunk rá, hogy idén és tavaly is elnyertük a Business Superbrands elismerést. Vállalatunk állandó minőséget, pontosságot, kiszámíthatóságot, megfelelő hozzáértést biztosít megrendelői számára. Elkötelezett munkatársakat keresünk, akik hozzánk hasonlóan hosszú távú, közös együttműködésben gondolkodnak. Jelenleg a projektvezető csapatunkba keresünk

munkatársat.

Főbb feladatai:

  • Döntés előkészítési munkát végez a projektvezető irányítása alatt;
  • Koordinálja az építkezési munkát, a művezető(k) munkáját;
  • Kapcsolattartás az alvállalkozókkal;
  • Az alvállalkozói szerződések előkészítése, alvállalkozók versenyeztetése;
  • Mennyiségi felmérések készítése, kiviteli és tender tervek műszaki tartalmának felülvizsgálata;
  • Naprakész adminisztráció a termelésirányítási rendszerünkben;
  • Folyamatos minőség-ellenőrzés a projekten.

 Amit kérünk:

  • Építőmérnöki vagy építészmérnöki végzettség;
  • Pontos, precíz munkavégzés;
  • Kivitelezési tapasztalat;
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek;
  • Határozott fellépés, önállóság;
  • Terhelhetőség, rugalmas, agilis személyiség;
  • Utazási hajlandóság, B kategóriás jogosítvány;
  • Angol és / vagy német nyelvtudás előny jelent.

Amit kínálunk:

  • Nagy perspektívával rendelkező cégnél munkavégzés;
  • Hosszú távú, biztos munkahely;
  • Belföldi és külföldi projektek egyaránt;
  • Versenyképes bérezési rendszer;
  • Céges telefon és laptop;
  • Korszerű technológia;
  • Szakmai kihívás, változatos projektek;
  • Folyamatos fejlődés, hosszú távú karrier lehetőségek;
  • A tehetségek elismerése, megbecsülése.

Munkavégzés helye: Magyarország területén változó (Központi irodaházunk Dunaújvárosban van)

Fényképes önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk.