www.cvonline.hu

Munkahelyi irányító (építésvezető)

  • Az álláshirdetés frissítve 12 napja

Tatai székhelyű mélyépítéssel foglalkozó cég munkatársat keres

munkahelyi irányító (építésvezető)

munkakör betöltésére.

Követelmények:

  • Közép vagy Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Pontos, precíz, határozott munkavégzés
  • Rugalmasság a munkavégzés helyét illetően
  • Agilis, megbízható, önálló munkavégzésre képes személyiség
  • Jó problémamegoldó képesség
  • "B" kategóriás jogosítvány
  • Terhelhetőség
  • Megbízhatóság

Előny:

  • A vagy B kategóriás felelős műszaki vezetői jogosultság
  • idegen nyelv ismeret
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Ellátandó feladatok:

  • A kivitelezés helyszíni irányítása, minőség és határidő betartatása
  • A cég igényeihez, kapacitás leterheltségéhez mérten előkészítői munkában való részvétel
  • Kapcsolattartás a partner cégekkel
  • Alvállalkozók és saját munkavállalók munkájának összehangolása, irányítása és ellenőrzése
  • építkezésen végzett tevékenységek részletes dokumentálása (építési napló, felmérési napló, szállítólevelek) Megrendelő képviselőjével, műszaki ellenőrrel való folyamatos kapcsolattartás

Jelentkezni önéletrajz megküldésével az alábbi e-mail címre lehet.

Helyek Tata
Pest
Fejér
Zala
Győr-Moson-Sopron
Kategória Építés / Ingatlan > Művezető
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő