www.cvonline.hu

Munkagép termékmenedzser

  • A hirdetés 965 napja lejárt

Az Invest Gépkereskedelmi Kft bábolnai Központjába

munkakör betöltésére munkatársat keres.

Feladatok:

  • Munkagép üzletág tevékenységének támogatása
  • Termékismertetők önálló készítése és módosítása
  • Hazai és nemzetközi beszállítókkal való kapcsolattartás
  • Gépértékesítők támogatása
  • Gyárlátogatásokon való részvétel
  • Beszámoló a Cégvezető részére

Elvárások:

  • Gépész végzettség
  • ’B’ kategóriás jogosítvány
  • Office ismeret
  • Kiváló kommunikációs és együttműködési készség
  • Középfokú angol nyelvismeret használat szóban és írásban
  • Rugalmasság, terhelhetőség
  • Nem kitétel, de előny a mezőgazdaságban való jártasság

Amit nyújtunk:

  • versenyképes jövedelem
  • cégautó, mobiltelefon, munkavégzéshez szükséges további eszközök
  • stabil, országos hírű cégnél szakmai fejlődési lehetőség és karrierépítés

Munkakör megjelölésével az alábbi e-mail címre küldött fényképes önéletrajzzal.

Helyek Komárom-Esztergom
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Mezőgazdaság / Környezettudomány / Környezetvédelem
Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő