www.cvonline.hu

Munkagép Termékmenedzser

  • A hirdetés 525 napja lejárt

Egy több évtizedes múlttal és számos területi központtal rendelkező, mezőgazdasági gépek magyarországi vezérképviseleteként és importőreként működő vállalt Komárom-Esztergom megyei központjába

munkakör betöltésére munkatársat keres azonnali kezdéssel.

Feladatok:

  • Munkagép üzletág tevékenységének támogatása
  • Termékismertetők önálló készítése és módosítása
  • Hazai és nemzetközi beszállítókkal való kapcsolattartás
  • Gépértékesítők támogatása
  • Gyárlátogatásokon való részvétel
  • Beszámoló a Cégvezető részére

Elvárások:

  • Mezőgazdasági / gépész felsőfokú végzettség
  • ’B’ kategóriás jogosítvány
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret.
  • Kiváló kommunikációs és együttműködési készség
  • Középfokú angol nyelvismeret használat szóban és írásban
  • Rugalmasság, terhelhetőség

Előny:

  • Mezőgazdaságban való jártasság
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit nyújtunk:

  • versenyképes jövedelem
  • cégautó, mobiltelefon, munkavégzéshez szükséges további eszközök
  • stabil, országos hírű cégnél szakmai fejlődési lehetőség és karrierépítés

Jelentkezni fényképes önéletrajz küldésével az alábbi e-mail címen lehet.

Helyek Komárom-Esztergom
Kategória Mezőgazdaság / Környezettudomány / Környezetvédelem
Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol