www.cvonline.hu

Munkafelvevő

  • A hirdetés 831 napja lejárt

MUNKAFELVEVŐ

Több márkát forgalmazó, országos hálózattal rendelkező gépkocsi márkakereskedés Budapest M0/M3 csomópontban található márkaszervizébe MUNKAFELVEVŐ kollégát keres!

Feladatok:

  • ügyfelekkel történő kapcsolattartás
  • garanciális ügyintézés
  • szervizmunkák koordinálása

Elvárások:

  • német vagy angol nyelv legalább alapszintű ismerete
  • átlagon felüli kommunikációs-, szervező- és problémamegoldó képesség,
  • "sales"-es véna
  • agilitás
  • MS Word, Excel felhasználói szintű ismerete
  • képesség az önálló munkavégzésre egy jól működő rendszer tagjaként
  • hasonló területen szerzett legalább 5 év, jelenleg is aktív tapasztalat
  • minimum középfokú végzettség érettségivel
  • erkölcsi bizonyítvány.

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent: valamely prémium-márkánál megszerzett tapasztalat, kiterjedt ügyfélkör, szakirányú műszaki végzettség.

Amit kínálunk:

  • fix + teljesítményarányos fizetés
  • cafetéria
  • európai szintű munkakörülmények
  • stabil vállalati háttér

Munkavégzés helye: Fót

Munkakezdés időpontja: 2015. március 1.

Fényképes önéletrajzát küldje el nekünk az alábbi e-mail címre „Munkafelvevő” megjelöléssel. Jelentkezését köszönjük!

Helyek Pest
Budapest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol