www.cvonline.hu

Munkafelvevő

  • A hirdetés 797 napja lejárt

RENAULT BUDAPEST MÁRKAKERESKEDÉSEK

Mechanikus munkafelvevő

munkatársat keres:

Feladatok:

  • munkafelvétel színvonalas és gyors munkavégzéssel
  • az ügyfelek szakszerű és korrekt tájékoztatása és kiszolgálása

Elvárások:

  • középfokú, szakmai végzettség és szakmai tapasztalat
  • ügyfélközpontú szemléletmód, precizitás, pontosság, csapatszellem
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • számítógépes ismeretek
  • munkatapasztalat 2-5 év

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem és juttatási csomag
  • modern munkakörnyezet

Munkavégzés helye: Budapest, Budakalász

Helyek Pest
Budapest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges