www.cvonline.hu

Munkafelvevő

  • A hirdetés 422 napja lejárt

Az Avalon Park Kft. munkatársat keres a szikszói Angel Station kamion-; busz- és személyautó szerviz telephelyére

munkakörbe

Feladatok:

  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel,
  • Szoros együttműködés a szerviz munkatársaival,
  • Munkalapok, anyagvételezési utalványok készítése,
  • Adminisztratív tevékenység ellátása.

Elvárások:

  • Szakirányú műszaki végzettség,
  • „B” kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
  • Tapasztalat műszaki jellegű problémák megoldásában,
  • Legalább 3 éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,
  • Pontos, precíz, önálló munkavégzés.

Amit kínálunk:

  • Változatos feladatokkal és kihívásokkal teli munkakör
  • Kiemelkedő színvonalú, prémium kategóriás berendezések
  • Versenyképes fizetés

Munkavégzés helye:

  • Szikszó

A fényképes, név alapján elnevezett önéletrajzokat, motivációs levelet a pozíció megnevezésével és bruttó bérigény feltüntetésével 2016. 10. 15-ig várjuk az alábbi e-mail címre.
Felhívjuk a pályázók szíves figyelmét, hogy csak az elvárásoknak teljes mértékig megfelelő jelölteket áll módunkban kiértesíteni a toborzás és kiválasztás egyes szakaszairól.

Info: Link megjelenítése

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Mérnök / Műszaki
Szakmunka / fizikai munka
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő