www.cvonline.hu

Munkafelvevő

  • A hirdetés 292 napja lejárt

Dinamikusan fejlődő cég a teherautó szervizébe,

MUNKAFELVÉTELI

kollégát keres.

FELADATOK:

  • munkafelvételi-ügyfélszolgálati tevékenység
  • adatrögzítés, adminisztráció, iratrendezés
  • telefonos kapcsolattartás
  • számlázás előkészítése, statisztikai nyilvántartások készítése

ELVÁRÁSOK:

  • alkatrész ismeret
  • autók szervizelésével foglalkozó cégnél szerzett munkatapasztalat
  • legalább középfokú végzettség (műszaki végzettség előny)
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret (Word, Excel)
  • ügyfél-centrikusság, jó kommunikációs készség
  • középfokú idegennyelv-ismeret előnyt jelent

AMIT KÍNÁLUNK:

  • biztos munkahely, versenyképes fizetés
  • változatos munka, színvonalas munkakörnyezetben
  • jó hangulatú, összetartó csapat.

ELŐNY:

  • azonnali munkakezdés

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Nyíregyháza

Kérjük a fenti kritériumok figyelembevételét.

Fényképpel ellátott  szakmai önéletrajzát FIZETÉSI IGÉNYE MEGJELÖLÉSÉVEL az alábbi címre várjuk.

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Mérnök / Műszaki
Szakmunka / fizikai munka
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő