www.cvonline.hu

Munkafelvevő, szerviztanácsadó

  • A hirdetés 1266 napja lejárt

 A Duna Autó Zrt. 18 márkát egy telephelyen képviselő, magyar tulajdonú autóipari vállalat, amelyhez hasonló nincs egész Közép-Kelet-Európában. Büszkék vagyunk rá, hogy minden egyes autómárkánkkal országosan az első 3 legsikeresebb autókereskedés között vagyunk. Közel 25 éves múlttal rendelkezünk, és dacára a gazdaság általános helyzetének az elmúlt években új szalonokat és márkaszervizeket is nyitottunk. Fejlődésünk a mai napig töretlen, stabil, tőkeerős, 220 fős cégként jelenleg is a piac egyik legnagyobb és legmeghatározóbb cége vagyunk.

 Folyamatosan bővülő szerviz csapatunkba

munkatársakat keresünk.

Feladatok:

  • A márkaszervizekbe érkező gépjárművek előjegyzése, interaktív munkafelvétel, ajánlatok készítése, műszaki szaktanácsadás
  • A javítási határidők meghatározása, feladatok kiosztása a szerelőknek
  • Az ügyfelekkel történő személyes és telefonos kapcsolattartás, kiszolgálás

Elvárások:

  • Gépjármű márkaszervizben szerzett 2-3 éves munkafelvevői tapasztalat
  • Ügyfél-centrikus gondolkodásmód, szakmaszeretet
  • Felhasználói szintű számítógép ismeret
  • Autószerelői végzettség/tapasztalat előny

Amit kínálunk:

  • Komoly szakmai képzések, és fejlődési lehetőség
  • Kulturált munkakörülmények
  • Hosszú távú, stabil munkahely, tőkeerős vállalat

Munkavégzés helye: Budapest, III. kerület, Zay u. 24.

Pályázatát az alábbi email címre kérjük megküldeni, Szabó Márta HR munkatárs részére, mely tartalmazza magyar nyelvű, fényképes szakmai önéletrajzát, motivációs levél kíséretében, pozíció és bérigény megjelöléssel.

Tekintse meg weblapunkat: Link megjelenítése" target="_blank">Link megjelenítéseLink megjelenítése" target="_blank">

Helyek Pest
Budapest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő