www.cvonline.hu

Munkafelvevő/ szerviz tanácsadó

  • Ez az állásajánlat 1 napon belül lejár

A  Néro M5 Kft. Fiat, Alfa Romeo, Lancia és a Fiat Professional márkák esetében hazánkban egyedülálló módon 20 éve áll ügyfelei rendelkezésére. Két egységünk (Budapest és Budaörs) előnyös területi elhelyezkedése miatt lefedi Buda és Pest jelentős részét, valamint a déli agglomerációt és ipari övezetet.

Cégünk olyan önálló munkavégzésre alkalmas munkatársat keres

munkafelvevő/ szerviz tanácsadó

munkakörbe, aki hosszú távon képzeli el szakmai jövőjét velünk.

Feladatok:

  • Ügyfél telefonok kezelése
  • Ajánlatadás
  • Gördülékeny és egyenletes munkakiosztás
  • Alkatrész igény egyeztetése a raktárral
  • Megrendelések rögzítése, munkalapon kiadott munkák végellenőrzése
  • Műhelymunkák előjegyzése, szervezése
  • Műhelyrend
  • Garanciális javítások adminisztrációja
  • Interaktív munkafelvétel, gépkocsik átadása-átvétele
  • Ügyfél elégedettségi mutatók nyomon követése

Elvárások:

  • Alkalmazkodó képesség, csapatszellem
  • Munkája iránti elkötelezettség, precízitás, kitartás
  • Képesség az önálló munkavégzésre
  • Eredményorientáció
  • Megbízhatóság
  • Biztonságos munkavégzés
  • Vezetői attitűd
  • Márkaszervizben eltöltött min.3-5 éves gyakorlat
  • Ügyfélcentrikus szemléletmód

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Kulturált, kiváló felszereltségű munkahelyi környezet
  • Aktív, nyitott hozzáállású menedzsment
  • Hosszú távú munkavégzés
  • Határozatlan idejű szerződés

Munkavégzés elsődleges helye: Budaörs

Munkavégzés helye Budaörs
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció, Mérnök / Műszaki, Szakmunka / fizikai munka, Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Budaörs