www.cvonline.hu

Munkafelvevő (Ref. szám: VMF-1286)

  • A hirdetés 719 napja lejárt

Autóipar területén tevékenykedő megbízónk számára

munkatársat keresünk.

Feladatok:

  • A mindenkori műhely direktívák, folyamatok ismerete és betartatása
  • Az autó átvétele és az elkészült autó átadása az ügyfélnek
  • Kapcsolattartás az ügyfelek és munkatársak között
  • A műhelyben folyó munkák megszervezése, beosztása
  • Az alkatrész és műhely erőforrások megtervezése és összehangolása, szükség esetén a műhely munkatervének átszervezése
  • Az idő- és munkafolyamat betartatása

Követelmények:

  • Szerviz ügyfélkapcsolati pozícióban eltöltött néhány éves tapasztalat
  • Ügyfél orientált, együttműködő munkavégzés
  • Jó problémamegoldó képesség
  • C, D kategóriás jogosítvány és angol nyelv ismerete előny

Egyéb:

Munkavégzés helye (csak egy választandó): Budapest, Lébény

Munkakezdés: Azonnal

Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy fényképes szakmai önéletrajzát küldje el a „Munkafelvevő / VMF-1286"-os referenciaszám és a pozíció feltüntetésével az alábbi  e-mail címre, vagy regisztráljon, a Link megjelenítése honlapunkon, ott töltse fel önéletrajzát, valamint jelölje meg az Önnek megfelelő pozíciót!

Helyek Pest
Budapest
Győr-Moson-Sopron
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Mérnök / Műszaki
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 2 év
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő