www.cvonline.hu

Munkafelvevő - raktáros

  • A hirdetés 622 napja lejárt

Az Avalon Park Kft. munkatársat keres az Angel Station szikszói telephelyére

munkakörbe

Feladatok:

  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel,
  • Szoros együttműködés a szerviz munkatársaival,
  • Munkalapok, anyagvételezési utalványok készítése,
  • Adminisztratív tevékenység ellátása,
  • Alkatrész értékesítés

Elvárások:

  • Középfokú műszaki végzettség
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat
  • Dízel üzemű targoncavezetői vizsga
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Tapasztalat műszaki jellegű problémák megoldásában
  • Legalább 3 éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Raktározási ismeretek
  • Pontos, precíz, önálló munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Változatos feladatokkal és kihívásokkal teli munkakör
  • Kiemelkedő színvonalú, prémium kategóriás berendezések
  • Versenyképes fizetés

Munkavégzés helye:

  • Szikszó

A fényképes, név alapján elnevezett önéletrajzokat, motivációs levelet a pozíció megnevezésével és bruttó bérigény feltüntetésével 2016.03.30-ig várjuk az alábbi e-mail címre.

Felhívjuk a pályázók szíves figyelmét, hogy csak az elvárásoknak teljes mértékig megfelelő jelölteket áll módunkban kiértesíteni a toborzás és kiválasztás egyes szakaszairól.

info: Link megjelenítése

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szakmunka / fizikai munka
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő