www.cvonline.hu

Munkafelvevő / értékesítő

  • A hirdetés 952 napja lejárt

A Marso Cívis Kft tevékenységének bővítéséhez keres

munkafelvevő/értékesítő

kollégát autó- és gumiszerelő Debrecen-i műhelyébe.

Feladatok:

  • Kiskereskedelmi ügyfelekkel való kapcsolattartás (értékesítés,időpont egyeztetés, szolgáltatás ajánlása)
  • Reklamációs ügyintézés
  • Árajánlat adása
  • Beszállítóktól áru rendelése

Elvárások:

  • Felhasználó szintű számítógépes ismeret.
  • Középszintű végzettség
  • Vevőközpontú gondolkodásmód
  • Precizitás, pontosság
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyök:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Autótechnikusi végzettség

Jelentkezés módja: fényképes önéletrajz a következő e-mail címre.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő