www.cvonline.hu

Munkaerő toborzó

Régió:

Bács-Kiskun

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2016.12.24.
Hirdetés azonosító: 866292
lejárt

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működése alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal Kecskemétre, partnercégünk megbízásából keresünk Munkaerő toborzó munkakörbe munkatársakat az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Munkaügyi Központokkal, egyéb civil szervezetekkel és oktatási intézményekkel való aktív kapcsolattartás a munkaerőpiac felmérése és a toborzás elősegítése érdekében
  • Toborzási csatornák működtetése, kapcsolatépítés
  • A projektvezetők által igényelt létszám biztosítása - Szellemi és fizikai munkaerő toborzása
  • A munkaerőpiac folyamatos monitorozása
  • Munkaerő-toborzás megszervezése és szakszerű lebonyolítása
  • Környékbeli települések felkeresése, plakátok kihelyezése
  • Fizikai munkakörökre jelentkezők szakszerű tájékoztatása, alkalmassági vizsgálatuk megszervezése, lebonyolítása
  • Tájékoztatók megszervezése külső helyszínen és az irodában egyaránt
  • Beérkezett pályázatok, önéletrajzok rendszerezése
  • Kölcsönzött munkavállalók buszoztatásának megszervezése

Elvárások:

  • Toborzási folyamatok ismerete
  • Értékesítői attitűd
  • Tárgyalási szituációban szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • Rugalmasság
  • Kiváló szervezőkészség
  • Proaktivitás
  • Megbízhatóság, lojalitás

Előnyt jelent:

  • Felsőfokú végzettség (HR szakirány előny)
  • Középfokú angol vagy német nyelvtudá

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Juttatások
  • Munkaviszony határozatlan időre szól

Amennyiben felkeltette érdeklődését az álláslehetőség kérjük, jelentkezzen önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével a www.humancentrum.hu oldalon regisztráció útján.

További információ, JELENTKEZÉS

Kategória
Humán erőforrás