www.cvonline.hu

Munkaerő-szervező munkatárs

  • A hirdetés 995 napja lejárt

Országos hálózattal rendelkező, munkaerő-kölcsönzéssel foglalkozó cégünk

Munkaerő-szervező munkatársat keres

Feladatok:

  • Hipermarket áruházak részére munkaerő biztosítása, helyettesítések koordinálása, nyilvántartása
  • Munkarendek, munkaidő-beosztások meghatározása, készítése
  • Munkavállalók be,- és kiléptetésekkel kapcsolatos ügyintézés, adminisztráció
  • Kimutatások, jelentések készítése
  • Egyéb munkaügyi feladatok ellátása
  • Munkaidőkeretek folyamatos figyelemmel kísérése
  • Munkaidő nyilvántartások naprakész rögzítése, nyilvántartása
  • Hó végi elszámolás elkészítése
  • Képzések szervezése
  • Ügyfelekkel, munkavállalókkal és a közvetlen munkatársakkal történő folyamatos kapcsolattartás

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Munkaerő szervezésben történt jártasság
  • Alapfokú munkajogi ismeretek
  • Minimum 1-2 év koordinációban, illetve szervezésben szerzett gyakorlat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Kiemelkedő kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Rugalmasság és terhelhetőség
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzés
  • Határozott, agilis személyiség, magabiztos fellépés

Amit kínálunk:

  • Izgalmas és nagy ívű projektben való részvétel
  • Inspiráló csapat és munkakörnyezet
  • Biztos jövedelem

Munkavégzés helye:

  • Budapest, 14. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát a „Munkaerő szervező” jeligével,  valamint a nettó bérigény megjelölésével a  E-mail cím megjelenítése    e-mail címre.

Helyek Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Asszisztencia / Adminisztráció
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő