www.cvonline.hu

Munkaerő-piaci tanácsadó

  • A hirdetés 778 napja lejárt

Az Ökumenikus Segélyszervezet álláskeresők fejlesztésével foglalkozó Ygen Humánerőforrás Központja munkaerő-piaci tanácsadó (1 fő) munkakörbe várja jelentkezésedet Miskolci irodájába!

Te is szeretnél álláskeresők fejlesztésével foglalkozni?
Egyéni tanácsadásokat, tréningeket vezetnél?
Szívesen lennél egy sikeres fejlesztői csapat tagja?

Munkakör: munkaerő-piaci tanácsadó

A fő feladataid a következők lesznek:

  • Egyéni tanácsadási folyamatok és csoportos tréningek vezetése
  • A központ képviselete külső rendezvényeken (állásbörze, álláskereső napok)
  • Partner szervezetekkel kapcsolatépítés és kapcsolattartás
  • Adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárt szakmai tapasztalat:

  • 1 - 2 éves szakmai tapasztalat egyéni vagy csoportos tanácsadásban

További elvárások veled szemben:

  • Munkaerő-piaci ismeretek, munkaügyi rendszer ismerete
  • Tapasztalat a kapcsolatépítésben, kapcsolattartásban
  • Ügyfélközpontú gondolkodás, nyitottság, motiválási képesség
  • Proaktív, hiteles, tudatos szakmai munkára való képesség
  • Fejlesztői szemlélet
  • Felhasználó szintű ismerete az irodai alkalmazásoknak, MsOffice programoknak
  • Angol vagy német nyelv ismerete

Elvárt végzettség:

  • munkavállalási tanácsadó, emberi erőforrás tanácsadó
  • pszichológus
  • szociális munkás
  • szociálpedagógus

Munkavégzés helye: Miskolc

Munkaidő: napi 8 óra, 40 órás munkahét

Szakmai önéletrajzod és motivációs leveled, bérigényed megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk, 2014. november 30-ig.
A tárgyban kérjük feltüntetni: Miskolc – munkaerő-piaci tanácsadó

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Alapítvány / Non-profit
Humán erőforrás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő