www.cvonline.hu

Munkaerő-piaci tanácsadó

  • A hirdetés 314 napja lejárt

Vas megyei munkavégzésre keresünk munkatársakat.

Feladatok:

  • Információ nyújtás igénybe vehető támogatási formákról, az elérhető képzésekről, a kistérség munkaerő-piaci helyzetéről.
  • Önálló munkába álláshoz szükséges személyes tanácsadás, a munkavállalást elősegítő illetve korlátozó tényezők feltárása.
  • Az álláskeresők személyiségének és munkaerő-piaci igényének megfelelő pályaterv kialakítása.
  • Korszerű, hatékony álláskeresési technikák megismertetése.
  • Munkaerő- piaci integráció elősegítése.

Elvárások:

  • Pszichológus, szociális munkás, felsőfokú mentálhigiénés, andragógus vagy személyügyi szervező végzettségek valamelyike.
  • Csoportvezetésben, tréningek tartásában szerzett jártasság.
  • Minimum 1 év munkaerő-piaci pályázatokban (TÁMOP 1.1.1, TÁMOP 1.1.2, GINOP 5.2.1) szerzett tapasztalat.

 Amit kínálunk:

  • Teljes munkaidőben történő, határozott idejű projektmunka.
  • Versenyképes jövedelem.
  • utazási költségtérítés

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: VI-M-001/1923-2/2013