www.cvonline.hu

Munkaerő-közvetítési Üzletágvezető

  • A hirdetés 797 napja lejárt

10 éve sikeresen működő, dinamikusan fejlődő, országos lefedettséggel rendelkező munkaerő-kölcsönzéssel, munkaerő-közvetítéssel és egyéb HR szolgáltatásokkal foglalkozó cég,
saját csapatába keres

új munkatársat

pozícióba

Főbb feladatok, munkák:

  • A cég munkaerő-közvetítési tevékenységének fejlesztése, működtetése,
  • 5-6 fős csapat szakmai irányítása, a HR tanácsadók munkájának felügyelete, szakmai támogatása, motiválása,
  • Országos szintű munkaerő-közvetítési ajánlatok, szerződések elkészítése, megkötése,
  • A közvetítési üzletág éves üzleti- és költségterveinek teljesítése,
  • Új, potenciális ügyfelek megszerzése, céges prezentációk megtartása, a piaci jelenlét folyamatos erősítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • HR vagy gazdasági területen szerzett diploma,
  • Több éves kiválasztásban szerzett tapasztalat vállalati vagy szolgáltató területen,
  • Értékesítési tapasztalat HR szolgáltatások területén,
  • Munkaerő-piaci ismeretek, munkaügyi alapismeretek,
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  •  „B” kategóriás járművezetői jogosítvány

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát, az alábbi e-mail címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Humán erőforrás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő