www.cvonline.hu

Munkaerő-kölcsönzési Üzletágvezető

  • A hirdetés 860 napja lejárt

10 éve sikeresen működő, dinamikusan fejlődő, országos lefedettséggel rendelkező munkaerő-kölcsönzéssel, munkaerő-közvetítéssel és egyéb HR szolgáltatásokkal foglalkozó cég,
saját csapatába keres
új munkatársat

pozícióba

Főbb feladatok, munkák:

  • A cég kölcsönzési szolgáltatás portfóliójának képviselete,
  • A munkaerő-kölcsönzési tevékenység fejlesztése, működtetése és ellenőrzése,
  • A vállalat teljes rehabilitációs foglalkoztatottságának működtetése,
  • A munkaerő-kölcsönzést és rehabilitációs projekteket végző munkavállalók  irányítása,
  • Rendelkezésre álló erőforrás hatékony felhasználása, új ötletek alkalmazása, és az üzletág megbízható, nyereség-orientált működtetése,
  • A munkaerő-kölcsönzési tevékenység és fizikai közvetítési tevékenység országos szinten történő irányítása, ellenőrzése és szolgáltatások jó színvonalának folyamatos biztosítása,
  • A munkaügyi/bérszámfejtési/pénzügyi szolgáltatás rendszeres értékelése hiányosságok eszkalálása,
  • Kölcsönzéssel, rehabilitációval összefüggő statisztikák, valamint belső jelentések, kimutatások és elemzések készítése az ügyvezető igazgató részére

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (munkaügyi végzettség előny)
  • Néhány év termelő vállalatnál, munkaerő kölcsönzés területen szerzett tapasztalat,
  • Munkaügyi törvények és jogszabályok ismerete,
  •  „B” kategóriás jogosítvány

Előny:

  • Angol vagy német nyelvtudás

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát, az alábbi e-mail címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Humán erőforrás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő