www.cvonline.hu

Munkaerő-kölcsönzési koordinátor

HSA Kft.

Hozzáadva: 2017.06.28.
Hirdetés azonosító: 851880

 HSA Kft. – A hazai személyzeti szolgáltató.

Saját csapatunk bővítése céljából képzést indítunk az alábbi pozíció betöltésre:

-képzés és munkalehetőség-

Neked szól ez a lehetőség, ha:

  • rendelkezel felsőfokú végzettséggel;
  • MS Office-t magabiztosan használod;
  • rendelkezel ’B’ kategóriás jogosítvánnyal és vezetési rutinnal;
  • határozott a fellépésed és nem riadsz vissza a kihívásoktól;
  • konfliktushelyzetekben is higgadtan és hatékonyan tudsz eljárni;
  • jól osztod be az idődet és gyorsan hozol döntéseket.

Ha jelentkezel és a kiválasztási folyamat során sikerrel veszed az összes akadályt:

  • részt vehetsz az általunk szervezett 1 hetes képzésben;
  • amennyiben a képzésen helytállsz, teljesítményedet oklevéllel ismerjük el;
  • ha pedig a legjobbak között vagy, állást ajánlunk Neked.

Ha szeretnél többet tudni a képzésről, az alábbi linken tájékozódhatsz: Link megjelenítése

Egyéb hasonló állások Önnek
Bér és TB ügyintéző (4 órás, XI. kerület)

Trenkwalder Kft

A Schindler Hungária Kft.-hez keresünk Bér és T...

Adobe Experience Manager fejlesztő - Győr/Budapest (Referenciaszám: RE-2080)

Man at Work Kft.

Feladatok:  Az Adobe Experience Manager keretre...
Győr, Budapest, Győr-Moson-Sopron, Pest

Gyakornok - Személyügyi marketing

AUDI HUNGARIA Zrt.

A személyügyi marketing célja, hogy a legkiváló...
Győr