www.cvonline.hu

Munkaerő-kölcsönzési koordinátor

  • A hirdetés 1103 napja lejárt

A Mediator polleo Kft. saját csapatába keres tapasztalt munkaerő-kölcsönzési koordinátort

Olyan pályázók jelentkezését várjuk, akik nem riadnak vissza a folyamatos toborzástól és ügyfelekkel való kapcsolattartástól

Feladatok:

  • Toborzási folyamatok önálló koordinálása a legváltozatosabb területeken
  • Jelöltek előszűrése a megadott feltételek mentén
  • Adminisztratív feladatok ellátása
  • Munkaszerződések előkészítése és egyéb munkaügyi feladatok ellátása
  • Havi zárások adatainak előkészítése bérszámfejtésre
  • Kapcsolattartás a meglévő partnerek képviselőivel

Elvárások:

  • Szakirányú, felsőfokú végzettség előnyt jelent
  • Munkaügyi, munkajogi ismeretek előnyt jelent
  • B kategóriás jogosítvány és saját gépkocsi megléte előnyt jelent
  • Monotonitás-, és stressz tűrés
  • Kiváló kommunikációs képesség

Amit kínálnak:

  • Versenyképes kompenzációs csomag
  • Fiatalos munkakörnyezet
  • Hosszú távú munkalehetőség

Amennyiben ajánlatunk felkeltette a figyelmét, kérjük, küldje el szakmai önéletrajzát és motivációs levelét bérigényének megjelölésével az alábbi e-mail címre!

Helyek Pest
Budapest
Kategória Humán erőforrás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő