www.cvonline.hu

Munkaerő kiválasztási koordinátor

  • A hirdetés 57 napja lejárt

Ha szeretsz emberekkel foglalkozni, utazni, prezentálni és jó kommunikációs képességgel rendelkezel, akkor jelentkezz és légy Te is a Work Force csapatának tagja! Örülünk, ha van már toborzási tapasztalatod, de nekünk az a fontos, hogy innovatív, pörgős, talpraesett legyél, aki szívesen foglalkozna fizikai munkaerő toborzással.

Munkaerő kiválasztási koordinátort

keresünk!

A Te feladatod lesz:

  • Munkaerő toborzás elsősorban betanított, operátori, illetve szakmunkákra

  • Hirdetések megírása, kezelése, bejövő pályázatok nyomonkövetése

  • Interjúk szervezése, interjúztatás, tesztíratás, megfelelő jelöltek kiválasztása,

  • Csoportos tájékoztatók szervezése, megtartása, pozíciók bemutatása a jelölteknek

  • Szórólapozás, plakátozás

  • Kapcsolattartás a megyei Munkaügyi központokkal, egyéb civil szervezetekkel, képző intézményekkel, polgármesteri hivatallal, családsegítőkkel

  • Toborzási heti jelentés készítése

Amit mi szeretnénk:

  • Minimum középfokú végzettséggel rendelkezz

  • Legyél pörgős, kommunikatív, ne félj ha több ember előtt kell prezentálnod

  • Fontos, hogy határozott, magabiztos legyél, aki önállóan tud dolgozni miután megkapta a szükséges információkat a munkájához

  • A pozíció utazással jár, ezért mindenképpen szükséges a B kategóriás jogosítvány és vezetési tapasztalat

  • Ahol toborozni fogsz: Orosháza és 60 km-es körzete

  • Felhasználó szintű számítástechnikai ismeretek is szükségesek a riportok elkészítéséhez

  • Előnyként értékeljük, ha van már tapasztalatod toborzásban

Amit nyújtunk:

  • Változatos feladatok, szó szerint mozgalmas munkakör

  • Versenyképes alapfizetés, cafeteria elemek, bónusz

  • Szuper csapatvezetők

  • Előrelépési lehetőség

  • Pörgős, fiatalos és innovatív szervezet

  • Születésnapod alkalmából plusz egy nap szabadság, mert nekünk fontos ez a nap!

  • Hónap dolgozója programunk keretében folyamatosan elismerjük kollégáink munkáját!

Munkavégzés helye: Orosháza

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésed, kérjük küld el magyar nyelvű önéletrajzodat és motivációs leveled a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015-974

adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014