www.cvonline.hu

Munkaerő kiválasztási koordinátor (Kárpátalja)

  • A hirdetés 82 napja lejárt

Ha szeretsz emberekkel foglalkozni, utazni, nem riadsz meg, ha sok ember előtt kell beszélned, azaz jó kommunikációs képességgel rendelkezel, akkor jelentkezz és légy Te is a Work Force csapatának tagja! Nem baj, ha nincs HR tapasztalatod, nekünk az a fontos, hogy innovatív, pörgős, talpraesett legyél, aki szívesen foglalkozna fizikai munkaerő toborzással.

Munkaerő kiválasztási koordinátort

keresünk!

Milyen feladatok várnak Rád?

  • Kárpátalján élő fizikai munkaerő toborzása magyarországi munkavégzésre;

  • Csoportos tájékoztatók szervezése, megtartása, pozíciók bemutatása a jelölteknek

  • Hirdetések megírása, kezelése, bejövő pályázatok nyomonkövetése

  • Interjúk szervezése, interjúztatás, tesztiratás, megfelelő jelöltek kiválasztása,

  • Szórólapozás, plakátozás

  • Kapcsolattartás a megyei Munkaügyi központokkal, egyéb civil szervezetekkel, képző intézményekkel, polgármesteri hivatallal, családsegítőkkel

  • Toborzási heti jelentés készítése

Mit várunk el Tőled?

  • Kiváló kommunikációs, kapcsolatteremtő és szervezőkészség

  • Önállóság, határozottság, rugalmasság

  • Területi képviselőként, értékesítőként toborzóként szerzett tapasztalat előny

  • Legalább középfokú végzettség

  • A pozíció utazással jár, ezért mindenképpen szükséges a B kategóriás jogosítvány és vezetési tapasztalat

  • Felhasználó szintű számítástechnikai ismeretek

Miért érdemes jelentkezni?

  • Versenyképes alapfizetés;

  • Cafeteria elemek

  • Hosszú távú munka és fejlődési lehetőség.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésed, kérjük küld el magyar nyelvű önéletrajzodat a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015-974

adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014