www.cvonline.hu
Munkaegészségügyi és tűzvédelmi asszisztens
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2015.09.11.
Jelentkezési határidő: 2015.09.15.
Hirdetés azonosító: 949693
lejárt

(Fejér)

Pozícióleírás
Dinamikusan fejlődő, dunaújvárosi székhelyű megbízónk számára keresünk Munkaegészségügyi és tűzvédelmi asszisztens poízcióra kollégát.

Feladatok:
-A dolgozók munkaköri alkalmasságának nyomon követése
-A foglalkozás-egészségügyi szolgálat működésének ellenőrzése
-Kémiai kockázatbecslés készítése, aktualizálása
-Veszélyes anyagok/készítmények REACH/CLP szerinti megfelelésének bonyolítása
-Munkaegészségügyi szaktevékenységek
-Az egészségkárosító expozíciók folyamatos nyomon követése
-Rendszeres EHS bejárásokon, oktatásokon való aktív részvétel
-Egyes tűzvédelmi rendszerek karbantartásának felügyelete
-Tűzvédelmi oktatások, gyakorlatok szervezése és lebonyolítása

Követelmények
-Felsőfokú egyetemi / főiskolai természettudományi végzettség
-(közegészségügyi-járványügyi; környezet-és foglalkozás egészségügyi végzettség preferált)
-Legalább középfokú tűzvédelmi végzettség
-Középfokú, aktív angol nyelvismeret
-Tapasztalat (Hatósági, Termelési szektor)

Személyes kompetenciák:
-Jó probléma megoldó képesség
-Proaktív gondolkodás
-Precíz, pontos munkavégzés

- Kiemelkedő juttatási csomag
- Fiatalos, dinamikus csapat
- Munkatársak fejlődésének folyamatos támogatása