www.cvonline.hu
Munkaegészségügyi asszisztens
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2016.02.04.
Jelentkezési határidő: 2016.02.11.
Hirdetés azonosító: 977326
lejárt

(Fejér)

Pozícióleírás
A gumigyártás területén kiemelkedő piaci tapasztalattal és eredményekkel rendelkező dunaújvárosi székhelyű megbízónk fiatalos csapatába keresünk az alábbi pozícióba kollégát:

Feladatok:
- A dolgozók munkaköri alkalmasságának folyamatos nyomonkövetése,
- kémiai kockázatbecslés, veszélyes anyagok megfelelő kezelésének figyelemmel kísérése,
- munkaegészségügyi oktatások szervezése, megtartása,
- kapcsolattartás a kapcsolódó hatóságokkal.

Munkavégzés helye: Dunaújváros

Követelmények
- Felsőfokú végzettség (egészségügyi, közegészségügyi-járványügyi, környezet- és foglalkozásegészségügyi végzettség preferált)
- legalább középfokú munkavédelmi végzettség,
- termelő cégnél vagy hatóságnál szerzett kapcsolódó tapasztalat,
- magabiztos, aktív angol nyelvtudás,
- önállóság, precizitás, rendszerben gondolkodás képessége.

Amit a cég kínál:
- fiatalos csapat
- multinacionális környezet
- versenyképes fizetés és juttatási csomag
- utazási támogatás
- költözni hajlandó pályázóknak albérleti támogatás vagy a cég saját lakóparkjában való lakhatás