www.cvonline.hu

Munkaegészségügyi asszisztens

  • A hirdetés 364 napja lejárt

Feladatok

  • A dolgozók munkaköri alkalmasságának nyomon követése

  • A foglalkozás-egészségügyi szolgálat működésének ellenőrzése

  • Kémiai kockázatbecslés készítése, aktualizálása

  • Veszélyes anyagok/készítmények REACH/CLP szerinti megfelelésének bonyolítása

  • Munkaegészségügyi szaktevékenységek

  • Az egészségkárosító expozíciók folyamatos nyomon követése

  • Rendszeres EHS bejárásokon, oktatásokon való aktív részvétel

Elvárások

  • Felsőfokú egyetemi / főiskolai természettudományi végzettség

  • (egészségügyi; közegészségügyi-járványügyi; környezet-és foglalkozás egészségügyi végzettség preferált)

  • Legalább középfokú munkavédelmi végzettség

  • Középfokú, aktív angol nyelvismeret

  • Tapasztalat (Hatósági, Termelési szektor)

Egyéb információ

  • Versenyképes jövedelem

  • Hosszútávú munkalehetőség – biztos munkahely

  • Előre lépési lehetőség

  • Juttatasi csomag

  • Cafeteria rendszer

  • Teljesítményhez kapcsolódó bónusz juttatás

  • Albérlet támogatás, szállás lehetőség

  • Munkába járási támogatás

  • Telefon flotta

Helyek Fejér
Kategória Mérnök / Műszaki