www.cvonline.hu

Munkaegészségügyi asszisztens

  • A hirdetés 448 napja lejárt

Autóipari beszállító partnerünk számára keresünk munkatársat Munkaegészségügyi asszisztens pozícióba.

Pozíció azonosító: D01Meü

Kategória: Mérnök - Gyártás

Szükséges nyelvtudás: Angol - középfok, Angol - tárgyalási, Angol - társalgási

Munkavégzés helye: Dunaújváros

Feladatok:

  • A dolgozók munkaköri alkalmasságának nyomon követése
  • A foglalkozás-egészségügyi szolgálat működésének ellenőrzése
  • Kémiai kockázatbecslés készítése, aktualizálása
  • Veszélyes anyagok/készítmények REACH/CLP szerinti megfelelésének bonyolítása
  • Munkaegészségügyi szaktevékenységek
  • Az egészségkárosító expozíciók folyamatos nyomon követése
  • Rendszeres EHS bejárásokon, oktatásokon való aktív részvétel

Elvárások:

  • Felsőfokú egyetemi / főiskolai természettudományi végzettség
  • (egészségügyi; közegészségügyi-járványügyi; környezet-és foglalkozás egészségügyi végzettség preferált)
  • Legalább középfokú munkavédelmi végzettség
  • Középfokú, aktív angol nyelvismeret
  • Tapasztalat (Hatósági, Termelési szektor)

Egyéb információ:

  • Versenyképes jövedelem
  • Hosszútávú munkalehetőség – biztos munkahely
  • Előre lépési lehetőség
  • Juttatasi csomag
  • Cafeteria rendszer
  • Teljesítményhez kapcsolódó bónusz juttatás
  • Albérlet támogatás, szállás lehetőség
  • Munkába járási támogatás
  • Telefon flotta

Helyek Fejér
Kategória Biztonság / Honvédelem / Biztonságtechnika
Humán erőforrás
Gyártás / Termelés
Egészségügy / Szociális ellátás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol