www.cvonline.hu

Munkabiztonsági szakelőadó

  • A hirdetés 894 napja lejárt

A MÁV Szolgáltató Központ Zrt.

munkatársat keres

pozícióba

Főbb feladatok:

  • Munkabalesetek, rendkívüli események kivizsgálása, nyilvántartása
  • Munkahelyi kockázatértékelések készítése
  • Közreműködik a munkabiztonsági szabályzatok elkészítésében
  • Közreműködik a technológiai és műszaki fejlesztések biztonsági hatásvizsgálatainak végzésében, a hatáskörébe tartozó veszélyes gépek, berendezések, technológiák üzembe helyezését megelőző munkabiztonsági vizsgálatokban
  • Munkabiztonsági oktatások tartása
  • Ellenőrzi a munkabiztonsági előírások betartását, intézkedéseket kezdeményez a hiányosságok megszüntetésére.

Követelmények:

  • Középfokú állami iskolai végzettség
  • Középfokú munkavédelmi szakképzettség (munkavédelmi technikus)
  • Táblázatkezelő és szövegszerkesztő programok magas szintű ismerete

Egyéb követelmények:

  • Elemző, analizáló, szintetizáló képesség
  • Kiváló fogalmazási képesség
  • Jó problémamegoldó képesség

Munkavégzés helye: Jász- Nagykun- Szolnok megye

Jelentkezési határidő: 2014. október 17.

Jelentkezés módja: Szakmai önéletrajz és motivációs levél küldése az alábbi e-mail címre.

Helyek Jász-Nagykun-Szolnok
Kategória Biztonság / Honvédelem / Biztonságtechnika
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő