www.cvonline.hu

Munkabiztonsági szakelőadó

  • A hirdetés 399 napja lejárt

A MÁV Szolgáltató Központ Zrt.

munkabiztonsági szakelőadó

pozícióba munkatársakat keres.

A MÁV Szolgáltató Központ Zrt. a MÁV-csoport egyik leányvállalata, mely a tulajdonosok profiltisztítási törekvéseinek eredményeként jött létre 2013-ban. A szolgáltatói szemlélet nemcsak az elnevezésben, hanem a tevékenységek nyújtásában is hangsúlyozottan tetten érhető. Ennek nyomán társaságunk a MÁV-csoport vállalatainak nyújt munkavédelmi szolgáltatást. Amennyiben Ön is tud azonosulni az alap gondolatiságunkkal a szolgáltatói szemlélettel; várjuk jelentkezését az alábbi pozícióra.

A munkakört jellemző fő feladatok:

  • Munkabalesetek, rendkívüli események kivizsgálása, nyilvántartása.
  • Munkahelyi kockázatértékelések készítése.
  • Közreműködés a munkabiztonsági szabályzatok elkészítésében.
  • Részvétel a technológiai és műszaki fejlesztések biztonsági hatásvizsgálatainak elvégzésében, valamint a hatáskörébe tartozó veszélyes gépek, berendezések, technológiák üzembe helyezését megelőző munkabiztonsági vizsgálatokban.
  • Munkabiztonsági oktatások tartása.
  • A munkabiztonsági előírások betartásának ellenőrzése, intézkedéseket kezdeményezése a hiányosságok megszüntetésére.

A munkakör betöltésének feltételei:

  • Felsőfokú állami iskolai végzettség,
  • középfokú munkavédelmi szakképzettség (munkavédelmi technikus), valamint a
  • táblázatkezelő és szövegszerkesztő programok magas szintű ismerete.
  • Legalább 1 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.

A munkakör betöltéséhez szükséges tulajdonságok:

  • Elemző, analizáló, szintetizáló képesség,
  • kiváló fogalmazási képesség,
  • jó problémamegoldó képesség valamint
  • megfelelő rugalmasság.

Munkavégzés helye: Budapest és/vagy Jász-Nagykun-Szolnok megye, valamint Pécs.

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, a bérigényét is tartalmazó pályázatát várjuk a Jelentkezés gombra kattintva. Kérjük, válassza a tárgyban megjelölt pozíciót.

Helyek Budapest
Baranya
Jász-Nagykun-Szolnok
Pest
Kategória Gyártás / Termelés
Biztonság / Honvédelem / Biztonságtechnika
Humán erőforrás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő