www.cvonline.hu

Munkabiztonsági szakelőadó Nyíregyháza

  • A hirdetés 199 napja lejárt

MÁV Szolgáltató Központ Zrt.

Helység Nyíregyháza
Terület Emberi erőforrás (humán)
Foglalkoztatás formája Határozatlan idejű
Munkaidő Teljes munkaidő

Vállalat
A MÁV Szolgáltató Központ Zrt. a MÁV-csoport egyik leányvállalata, mely a tulajdonosok profiltisztítási törekvéseinek eredményeként jött létre 2013-ban. A szolgáltatói szemlélet nemcsak az elnevezésben, hanem a tevékenységek nyújtásában is hangsúlyozottan tetten érhető. Ennek nyomán társaságunk a MÁV-csoport vállalatainak nyújt humán, gazdasági, informatikai és beszerzés-logisztikai szolgáltatásokat.
Amennyiben Ön is tud azonosulni az alap gondolatiságunkkal a szolgáltatói szemlélettel, várjuk jelentkezését.

Feladatok

  • Munkabalesetek, rendkívüli események kivizsgálása, nyilvántartása.
  • Munkahelyi kockázatértékelések készítése.
  • Közreműködés a munkabiztonsági szabályzatok elkészítésében.
  • Részvétel a technológiai és műszaki fejlesztések biztonsági hatásvizsgálatainak elvégzésében, valamint a hatáskörébe tartozó
  • veszélyes gépek, berendezések, technológiák üzembe helyezését megelőző munkabiztonsági vizsgálatokban.
  • Munkabiztonsági oktatások tartása.
  • A munkabiztonsági előírások betartásának ellenőrzése, intézkedéseket kezdeményezése a hiányosságok megszüntetésére.

A munkakör betöltésének feltételei

  • felsőfokú állami iskolai végzettség
  • középfokú munkavédelmi szakképzettség (munkavédelmi technikus), valamint a
  • táblázatkezelő és szövegszerkesztő programok magas szintű ismerete
  • legalább 1 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

A munkakör betöltéséhez szükséges tulajdonságok:

  • elemző, analizáló, szintetizáló képesség
  • kiváló fogalmazási képesség
  • jó problémamegoldó képesség valamint megfelelő rugalmasság

További információ
Munkavégzés helye: Kelet-Magyarország, Nyíregyháza

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, a bérigényét is tartalmazó pályázatát várjuk a Jelentkezés gombra kattintva. Kérjük, válassza a tárgyban megjelölt pozíciót.

Bővebb felvilágosítást ad Gotthard Anikó 1/511-4374/01/43-74

Helyek Nyíregyháza
Kategória Biztonság / Honvédelem / Biztonságtechnika
Humán erőforrás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő